کمیته داوران فدراسیون تیراندازی با کمان
کمیته داوران فدراسیون تیراندازی با کمان
لینک دوستان

هر چهار سال یک بار از داوران بین المللی امتحانی گرفته می شود تا اعتبار داوری آنها برای چهار سال بعد تمدید شود . این امتحان 25 سوال که 20 سوال آن به طور متوسط 8 قسمتی بود و  یک ماه و نیم فرصت پاسخ به آن است .


در این امتحان آقای نعمتی نیا موفق شدند تا امتیاز کامل را در یافت کنند که از معدود داوران دنیا هستند که موفق به کسب 100% نمره شدندمتن نامه ارسالی به آقای نعمتی نیا 

Dear Davood,

 

The Judges Committee would like to congratulate you on obtaining full marks on your re-accreditation exam. We ask you to keep up the good work and to ensure a high standard of Judging at all times, especially during competitions over the coming years.

 

Once again very well done!

 

Kind regards,

Ms Séverine DERIAZ

 

Office Coordinator

[ دوشنبه 6 بهمن‌ماه سال 1393 ] [ 09:03 ق.ظ ] [ Admin ]

پس از مطرح نمودن سوال 68 در رابطه با شکسته شدن تیر .... آقای نعمتی نیا داور ارزنده کشورمان موضوع را از چند زاویه دیگر نیز بررسی نمودند که هر کدام  می تواند جواب متفاوتی داشته باشد. 1- اگر قسمت شکسته شده ای از تیر به فیس برخورد کرده باشد و در منطقه امتیاز باشد چه شرایطی دارد ؟


2- اگر ناک تیر بر روی فیس اثر گذاشته باشد امتیاز تیر چگونه خواهد بود ؟


با تشکر از آقای نعمتی نیا که وبلاگ داوری را مطالعه می فرمایند

و سرنوشت داوران کشور برای ایشان اهمیت زیادی دارد .


حضور ایشان باعث دلگرمی همه داوران ایران است

[ دوشنبه 6 بهمن‌ماه سال 1393 ] [ 08:44 ق.ظ ] [ Admin ]
با سلام

اگر تیراندازی در حین تیر زدن تیرش بشکند و نیمی از تیرپشت خط سه متر زیر پای تیرانداز بیفتد و انتهای تیر در پای سیبل افتاده باشد این تیر په حکمی دارد؟


سلام و احترام

در صورتی که بخشی از تیر در پشت منطقه سه متر قرار گیرد. تیر زده نشده به حساب می آید . فرقی نمیکند که کدام قسمت از شفت تیر باشد

[ چهارشنبه 1 بهمن‌ماه سال 1393 ] [ 11:33 ق.ظ ] [ Admin ]
.: Weblog Themes By S.S :.

درباره وبلاگ

نظر سنجی ها
خرید بک لینک